Ul. Polna w Ustroniu Morskim

noclegi, atrakcje, firmy

Noclegi 1

Obiekty noclegowe ul. Polna, Ustronie Morskie

Ulica Polna to jedna z 40 ulic w Ustroniu Morskim. W naszej bazie noclegowej możemy znaleźć 1 obiekt mieszczący się przy ul. Polnej.

Atrakcje 4

Atrakcje znajdujce się przy ul. Polnej w Ustroniu Morskim
Aquapark Helios
ul. Polna 3
tel.: +48943515095

Centrum sportowo-rekreacyjne Helios w Ustroniu Morskim zapewnia całe mnóstwo aktywnej zabawy, a park wodny to niewątpliwie jego największa atrakcja. Całoroczne, zadaszone kąpielisko pozwala w komfortowych warunkach korzystać z 6 torów sportowych (25 m długości) i pełnego urozmaiceń kąpieliska szkoleniowo-rekreacyjnego. Jest też basen pod chmurką.

Baseny
Kręgielnia Helios
ul. Polna 3
tel.: +48943515095

Bowling to bez wątpienia znakomita rozrywka. Sprawdza się znakomicie zarówno jako niezobowiązująca zabawa, jak też źródło przyjacielskiej, sportowej rywalizacji. Partyjka w gronie znajomych - to jest to! Kręgielnia w kompleksie sportowym Helios nadaje się i dla starych wyjadaczy, i dla tych, którzy jeszcze nie mają bladego pojęcia, co to jest spare czy strike.

Kręgielnie
Korty tenisowe
ul. Polna 3
tel.: +48943515095

Biały sport - tenis - już dawno nie jest zarezerwowany tylko dla szlachty i bogaczy. W ustrońskim Heliosie nie trzeba nawet mieć własnego sprzętu, by zagrać na jednym z kortów ze sztuczną nawierzchnią - wszystko można wypożyczyć. Obiekty dysponują sztucznym oświetleniem - dzięki temu, za pewną dopłatą, można poczuć się niczym jak na turnieju Wielkiego Szlema.

Korty tenisowe
Boisko do siatkówki plażowej
ul. Polna 3
tel.: +48943515095

Plażom Ustronia Morskiego trudno odmówić uroku, ale i funkcjonalności. Jednak czasami - zwłaszcza w szczycie letniego sezonu - trzeba się nieźle natrudzić, by znaleźć odpowiednio wolnej przestrzeni np. do gry w piłkę plażową. Rozwiązaniem może być kompleks sportowy Helios, z równie piaszczystym boiskiem do siatkówki plażowej. Wysiłek, zabawa i opalanie się w jednym.

Obiekty sportowe

Firmy 0

Swoją siedzibę / oddział przy ul. Polnej mają:
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij