Western Park

Jest w Ustroniu Morskim miejsce, w którym poczuć można prawdziwy klimat Dzikiego Zachodu. W dodatku, wizyta w Ustrońskim Western Parku, ma nie tylko charakter rozrywkowy ale i edukacyjny.

Goście parku (zwłaszcza dzieci), oprócz fantastycznej zabawy zdobywają tu również nową, niezwykle pouczającą wiedzę o plemionach Indian oraz o pierwszych osadnikach na Dzikim Zachodzie. Można tu zawitać do prawdziwych tipi (namiotów indiańskich), wysłuchać arcyciekawych historii z dawnych czasów oraz zapoznać się z oryginalnymi strojami i sprzętami codziennego użytku Indian. Nie brakuje tu także kowboi.

Ponadto, na terenie Western Parku można skorzystać z zabawy na trampolinie, placu zabaw, równoważni indiańskiej a nawet potańczyć po kowbojsku. Zdecydowanie jest więc w czym wybierać.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Wstęp dla turystów indywidualnych - 5 zł

Bilety wstępu dla jednego dziecka w zorganizowanej grupie (minimalna liczba uczestników to 20 dzieci) - ceny NETTO

 • 20 zł - W cenie: wejście, zwiedzanie i poznawanie kultury Indian oraz osadników, kiełbaska z grilla, napój, indiańskie narty, plac zabaw, strzelnica łucznicza, rzucanie tomahawkiem (wiek minimum > 10 lat), przeciąganie liny 
 • 25 zł - W cenie: wejście, zwiedzanie i poznawanie kultury Indian oraz osadników, kiełbaska z grilla, napój, indiańskie narty, plac zabaw, strzelnica łucznicza, rzucanie tomahawkiem (wiek minimum > 10 lat), przeciąganie liny, wstęp do Tipi Ognia (opowieści przy ognisku i inne atrakcje w Tipi), pokazy kaskaderskiej jazdy konnej 

Na terenie Western Parku obowiązuje waluta "DOLAR TRZEBIŃSKI" 1 dolar to równowartość 5 zł. Dodatkowe atrakcje:

 • Quad safari - 1$/2 okrążenia 
 • Łuki - 1$/6 strzałów 
 • Winchester - 1$/6 strzałów 
 • Rzucanie tomahawkiem - 1$/6 rzutów 
 • List gończy z własną podobizną -1$
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Dziki Zachód pełną gębą, czyli tematyczny park rozrywki, który umiejętnie łączy zabawę z edukacją. Indiańskie opowieści, kowbojskie wyczyny w siodle, zabawy i scenki… Część atrakcji, m.in. strzelnica (tomahawki, łuki i karabiny Winchester) czy sporządzenie listu gończego z własną podobizną, są płatne osobno - wymienialnymi na miejscu dolarami trzebińskimi.

Filmowaniem Western Parku może zająć się firma KM Studio filmy reklamowe Wrocław

Western Park adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Western Park, zobacz gdzie w Ustroniu Morskim zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Western Park.
Ceny biletów / cennik wejść do Western Park. Redakcja serwisu www.ustroniemorskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • od 5 zł
  Western Park cena biletu normalnego: od 5 zł
 • Grupowy 20-25
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Western Park opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij