Paintball Adrenalina u Macomma

Paintball to widowiskowa i dostarczająca wiele adrenaliny gra militarna, która polega na rywalizacji dwóch zespołów, używających markerów paintballowych. W broni tej, amunicją są niewielkie kulki z kolorową farbą. Każdy z uczestników zostaje na miejscu wyposażony w specjalną i wygodną odzież ochronną, maskę oraz rzecz jasna marker paintballowy. Każdy zostaje również odpowiednio poinstruowany w zakresie zasad bezpieczeństwa i obsługi sprzętu.

Poza paintball'em jest również możliwość jazdy na Quadach lub terenowych samochodach 4x4.

Firma "Adrenalina u Macomma" już od 12 lat organizuje imprezy integracyjne dla firm i innych organizacji oraz grup zorganizowanych. Fantastyczną opcją jest również możliwość spędzenia tu wieczoru kawalerskiego z adrenaliną.

Paintball organizowany jest na terenach leśnych, zurbanizowanych oraz w wersji sportowej. To doskonała rozrywka zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Szybka i intensywna rozgrywka, wymagająca sprawności, spostrzegawczości, odpowiednio taktycznego podejścia i współpracy w drużynie - taki właśnie jest paintball. To zresztą jedna z wielu przepełnionych adrenaliną form aktywnego spędzania czasu, które proponuje organizator. Są wśród nich m.in. ekstremalne jazdy terenowe czy wyścigi modelami sterowanymi radiem.

Paintball Adrenalina u Macomma adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Paintball Adrenalina u Macomma, zobacz gdzie w Ustroniu Morskim zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Paintball Adrenalina u Macomma.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Paintball Adrenalina u Macomma opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij