Amfiteatr

Scena plenerowa amfiteatru, w okresie wakacyjnym zdecydowanie staje się najważniejszym ośrodkiem kulturalno-rozrywkowym Ustronia. Do kurortu na występy zjeżdżają na występy artyści nawet największego krajowego formatu, od piosenkarzy do formacji kabaretowych - m.in. Krzysztof Krawczyk czy kabaret Paranienormalni.

Amfiteatr w Ustroniu Morskim, szczególnie malowniczo położony wśród drzew Parku Nadmorskiego, gości również cykliczne imprezy i festiwale. Bodaj największym wydarzeniem organizowanym tutaj regularnie jest “Indyjskie Słońce” - festiwal kultury hinduskiej. Jeśli chodzi o popularność, w czołówce z pewnością znajdują się też seanse letniego kina plenerowego.

Zadaszona scena amfiteatru ma wystarczające wymiary i położenie, by zapewniać co najmniej bardzo dobre warunki do podziwiania występów: długość 8 metrów, szerokość 12 m. Jest też odpowiednie zaplecze dla artystów i publiczności. 3 trybuny dla widzów posiadają łącznie 53 rzędy ławek - krzesełka nie są potrzebne, by czerpać radość z koncertów i przedstawień.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Prawdopodobnie najważniejsze w Ustroniu Morskim centrum rozrywki i kultury, a już na pewno w trakcie letnich wakacji. Występy formacji kabaretowych, koncerty uznanych gwiazd polskiej piosenki, plenerowe seanse filmowe, imprezy kulturalne z “Indyjskim Słońcem” na czele - takie wydarzenia mają potężną moc przyciągania licznej widowni.

KM Studio potrafi wspaniale utrwalić na wideo Amfiteatr kamerzysta Jelenia Góra

Amfiteatr adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Amfiteatr, zobacz gdzie w Ustroniu Morskim zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Amfiteatr.
  • Telefon
    Zadzwoń i dowiedz się więcej o Amfiteatr - telefon: +48943514189
  • Ulica
    Bolesława Chrobrego
    Amfiteatr mieści się przy ulicy Bolesława Chrobrego w Ustroniu Morskim
  • 78-111 Ustronie Morskie
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Amfiteatr opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij